Bize Ulaşın
0850 939 77 82
info@aquaplay.com.tr
Kurumsal

HAKKIMIZDA

 Oteller, aquaparklar, havuz sistemleri ve çocuk eğlence araçları üzerine faaliyet gösteren bir firma olarak, 15 yıldır sektörde lider pozisyonda faaliyet göstermekteyiz. AquaPlay®, Antalya başta olmak üzere tüm Türkiye'ye ve yurt dışına hizmet sunan bir firma olarak yenilikçiliğe, gelişime ve sadakate bağlı değerlerle çalışır. 5 yıl içerisinde sektörde ses getirecek yatırımlarla çalışmalarımız devam etmekteyiz. Güçlü ortaklıklarımız, partnerlerimiz, sektördeki üstün müşteriye dönüş hızımız ve müşteri memnuniyetimiz ile sektörde LİDER bir firma olarak AquaPlay® bir Türkiye değeridir.


MİSYONUMUZ

Su Kaydırakları sektöründe bilgi, teknoloji, deneyim ve yaratıcılığı bir araya getirerek en üst kalitede ve en uygun fiyatta, güvenilir ürünler üretmek ve hizmetler sunmak, müşterileri, çalışma partnerleri ve çalışanları için her zaman tercih edilir şirket olmaktır.


VİZYONUMUZ

Sektörümüzdeki gelişmelere öncülük ederek; daima en üst kalitede ve uygun fiyatta, güvenilir ürünler ve hizmetler sunarak; müşterilerimizin / partnerlerimizin beklentilerini aşarak; üretim ve ihracatımızı sürekli arttırarak;  sektör ve ülke gelişimine katkıda bulunmaktır.